نکات مهم برای دوام بیشتر ماشین های ظرفشویی در مناطق مرطوب و سرد

اساسا ماشین ظرفشویی ال جی ساخت کره رباتی است که ظروف کثیف را تمیز و آبکشی می کند. انسان‌ها باید ظرف‌ها را بارگیری کنند.

هنگامی که شک دارید، برای نکاتی در مورد بهترین طرح‌های بارگیری، راهنما را بخوانید. Bosch و Whirlpool هر دو نکات بارگیری مفیدی دارند که برای اکثر برندها کاربرد دارد.

با صفر قبل از شستشو توسط ما، لیست کالاهای صادراتی ایران به قطر آنها تقریبا همیشه یک کار فوق العاده انجام دادند. ما تست ها را چند بار برای هر مدل تکرار کردیم و نتایج یکسانی گرفتیم.
دستگاه خود را حداقل چند بار در سال تمیز کنید. ما جزئیات نحوه تمیز کردن ماشین ظرفشویی خود را توضیح می دهیم، اما نسخه کوتاه آن به این صورت است:

هر زمان که بوی ماندگاری را استشمام کردید، تجمع مواد معدنی را مشاهده کردید یا متوجه افت عملکرد تمیز کردن شدید، با تمیز کردن فیلتر شروع کنید. اگر جواب نداد، یک چرخه خود تمیز کردن را با نوعی محصول تمیزکننده اسیدی اجرا کنید.

هر شرکت ماشین ظرفشویی، لیست کالاهای مجاز برای صادرات به عراق شرکت مواد شوینده و متخصص مستقلی که با آنها صحبت کرده ایم، می گویند که قبل از آبکشی غیرضروری است همانطور که آژانس حفاظت از محیط زیست انجام می دهد.

اگر این مراحل اولیه مشکلات عملکرد شما را برطرف نکرد، یا ماشین ظرفشویی شما کد خطا را نشان داد، می توانید برخی از عیب یابی ها را انجام دهید.

توصیه می‌کنیم برای بررسی فهرست‌ها و آموزش‌های ویدیویی به کلینیک تعمیر (یا هر منبع مشابهی برای تعمیرات DIY) مراجعه کنید تا به شما در تشخیص مشکل کمک کند.

از زمان های قدیم مردم بر این باور درست بودند که لیمو شیرین برای سرماخوردگی بسیار مفید است و به نوعی میتوان گفت چون آب روی آتش عمل میکند.

با این ویدیوی ابتدایی شروع کنید. شانس خوبی وجود دارد که بتوانید به تنهایی مشکل را حل کنید – یا حداقل قبل از تماس با خدمات، ایده ای از مشکل را پیدا کنید.

 

  • منابع:
    1. How to Use Your Dishwasher Better

  • تبلیغات: 
  1. مرجع خرید زغال خودسوز قلیان
  2. کشف ژنتیک جدید که منجر به بروز هپاتیت می شود!!!
  3. ارگونومیت صندلی بسیار در سلامتی انسان مهم است
  4. کشف سنگین ترین موجود زنده دنیا در جار پلاستیکی!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.